بهترین پارچه تیشرت تبلیغاتی


شرکت تعاونی نیک پوش عرضه کننده بهترین پارچه تیشرت تبلیغاتی و تولید کننده لباس فرم اداری(یونیفرم آقایان- مانتو وشلوار خانم ها- پیراهن اداری- شلواراداری)   لباس کارصنعتی(لباس کارگری و مهندسی- یکسره- دوبنده-روپوش کارگری – کاپشن و شلوار کارگری- جلیقه) هدایای تبلیغاتی (کلاه – تیشرت تبلیغاتی-آفتابگیر-پیشبند تبلیغاتی-بازو یند تبلیغاتی- کیسه زباله تبلیغاتی- کاپشن تبلیغاتی ) و هرکالایی که مرتبط با دوخت باشد.

باستحضار میرساند با توجه به بازار رقابتی عرضه محصول در شرکت ها، متاسفانه شرکت ها ورقبا با عرضه  پارچه موجود دربازار برای تولید تیشرت تبلیغاتی از نوع نخ هندی یا پاکستانی که کیفیت نامناسبی برخوردار هستند را  انتخاب مینمایند  که دارای معایب چشمگیری می باشد.

برای آشنایی با انواع پارچه مناسب تیشرت کلیک کنید

استفاده از پارچه بی کیفیت برای تیشرت تبلیغاتی

  • 1-باعث آبرفت و کوتاه شدن تیشرت تبلیغاتی پس از شستشو.
  • 2-باعث پرز دادن در الیاف تیشرت تبلیغاتی پس از مصرف
  • 3-باعث کدر و از بین رفتن رنگ واقعی پس از شستشو

شرکت تعاونی نیک پوش برای پایین آوردن قیمت تمام شده تولید تیشرت تبلیغاتی موفق به تکمیل پارچه تیشرت (جودون پنبه – جودون پلی استر – جودون پنبه لاکرا- سوپرپنبه – ملانژ)شده است .نوع نخ موجود در بافت تیشرت از برترین برندهای موجود درایران|شرکت رسیندگی کویر سمنان وشرکت ریسندگی نیک ریس |انتخاب می گردد.تا ما بتوانیم از لحاظ کیفیت  با کمترین سود محصول خود را با ضمانت وارد بازار نماییم.

برای دیدن قیمت تیشرت تبلیغاتی به همراه لیست قیمت

شرکت تعاونی نیک پوش در راستای پاسخگویی به تقاضای مکرر مشتریان ارجمند خود جهت تهیه محصولات در مقیاس انبوه با تکنولوژی روز در صنعت پارچه پا به عرصه رقابت گذاشته است  و آمادگی خودرا جهت شرکت در مناقصات تولید البسه شرکت های دولتی و خصوصی با قیمت کاملا رقابتی با برند نیک پوش را اعلام میدارد.

جهت تماس با ما و یا هرگونه سوال لطفا بر روی لینک کلیک نمایید.

خرید پارچه تیشرت

کالیته رنگ تیشرت های تبلیغاتی

لطفا توجه نمایید با توجه به نوسانات اقتصادی و مشکلات آن قیمت ها به روز می باشد لذا برای اطلاع از لیست قیمت به روز با شماره های زیر تماس حاصل بفرمایید

آقای محمدپور ۰۹۱۲۲۸۴۷۱۶۳    |   ۰۹۱۲۲۸۴۷۱۶۳

تیشرت ملانژ از نوع نخ شرکت ریسندگی نوبافت بافت می شود وبه علت پلی استر موجود کیفیت ودوام لازم را دارا می باشدتمامی تیشرتها از بهترین نخ موجود در صنعت نساجی(نخ کویر -نخ نیک ریس)تولید شده وبا ضمانت در کیفیت عرضه می گردد.

پارچه ملانژ در حقیقت مخلوطی نا یکنواخت از الیاف طبیعی و مصنوعی میباشد و معمولا در بین پارچه های ارزان قیمت دسته بندی میشود . که البته قیمت همه پارچه های ملانژ به هیچ وجه یکی نمیباشد و وقتی شما دو قیمت از یک نوع پارچه ملانژ را گرفتید قبل از قضاوت در مورد گرانفروشی و مسایل اخلاقی و مادی باید از میزان الیاف طبیعی و مصنوعی استفاده شده در پارچه مورد نظر اطلاع داشته باشید ، چرا که مسلما الیاف طبیعی گرانتر از الیاف مصنوعی میباشند و هر چقدر الیاف طبیعی بیشتری در بافت پارچه استفاده شده باشد کیفیت ، لطافت ، ظاهر خوب و در نهایت از قیمت بالایی برخوردار خواهد بود . این پارچه بیشتر به خاطر اینکه از الیاف ترکیبی با طرح‌های مختلف تشکیل شده، نام ملانژ برای آن برگزیده شده است.

در پارچه ملانژ ۳۵درصد نخ پنبه و ۶۵درصد نرخ پلی‌استر به کار رفته است که به خاطر بیشتر بودن نخ مصنوعی در این پارچه به آن پارچه مصنوعی یا پارچه نایلونی نیز گفته می‌شود. از پارچه ملانژ برای تهیه بلوز، پیراهن و به خصوص دامن زنانه استفاده می‌شود. وجود الیاف پلی‌استر در این پارچه باعث درخشندگی و شفافیت رنگ‌های به کار رفته در پارچه می‌شود که این خاصیت بسیار مورد توجه خانم‌ها است.

تولید انواع لباسکار و لباس فرم اداری